Dotacje Unijne

Pisanie Wniosków o dotacje z Unii EuropejskiejZałożenie własnej działalności gospodarczej wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także pieniędzy. Niestety często są one czynnikiem uniemożliwiającym spełnienie marzeń o własnej firmie. Na szczęście istnieją programy finansowane przez Unię Europejską lub Urząd Pracy. Dzięki nim przedsiębiorcy mogą liczyć na bezzwrotną pomoc finansową.
Pozyskanie środków na nowy biznes lub rozwinięcie działającej już firmy wymaga znajomości przepisów i wiedzy z zakresu finansowości. W naszym biurze pracują ludzie, którzy taką wiedzę posiadają i z chęcią się nią dzielą. Pomożemy ułożyć profesjonalny biznesplan uwzględniający drogę rozwoju firmy, skompletować dokumentację, wybrać najlepszy program finansowania i złożyć wniosek do odpowiedniego organu.
Dzięki dotacjom z Urzędu Pracy możesz opłacić kursy, zorganizować staż w swojej firmie lub zakupić dodatkowe wyposażenie. Jednak nie każdy mający przedsiębiorstwo da sobie radę z pozyskaniem środków na któryś z wymienionych celów. Wówczas wystarczy zgłosić się do naszego biura, a z pewnością pomożemy.
Zawalcz o pieniądze razem z nami. Otwórz firmę, rozkręć biznes lub podwyższaj swoje kwalifikacje. My zajmiemy się formalnościami i pomożemy zrealizować Twój pomysł.