Rozliczenia PIT

Rozliczenia roczne PIT WarszawaDokonanie rocznego zeznania podatkowego to dla wielu przykry obowiązek. Jednak nie da się go ominąć i każdy, kto pracuje powinien je złożyć. Nasze biuro pomaga przebrnąć przez formalności oraz szybko i bezboleśnie wypełnić obowiązek rocznego zeznania podatkowego.
Zajmujemy się zarówno rozliczeniami osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Wycena naszej pracy jest indywidualna, ponieważ zależy m.in. od ilości ulg. W przypadku przedsiębiorców jest ona jeszcze bardziej skomplikowana, gdyż liczba dokumentów do wypełnienia może być bardzo zróżnicowana.
Zlecenie nam dokonania rozliczenia PIT jest bardzo proste – wystarczy dostarczyć wszystkie niezbędne dokumenty. W przypadku osób, którym przysługują ulgi  należy dostarczy nam także informacje o podstawie do ich przyznania.
Świadczymy kompleksowe usługi w kwestiach podatkowych. Oprócz dokonywania rocznych rozliczeń zajmujemy się również: ustalaniem oraz odprowadzaniem zaliczek na podatek dochodowy, opłacaniem podatków, reprezentowaniem naszych klientów przed organami skarbowymi, wystawianiem PITów w przypadku przedsiębiorców.
Podatki nie są nam straszne. Obiecujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, by dla Ciebie również przestały takie być.